ART / Etchings etc / Etching 14632180
nr 1463 2180
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954). Signed, numbered 36/70, dated -93, "Denna dag". Image dimensions: 30x20, outer dimensions including frame: 49x39, unframed,
ETCHING, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 36/70, daterad -93, "Denna dag". Bildmått: 30x20, yttermått inklusive ram: 49x39, oramat löst blad
800
SEK 1000
Monday April 25 2022
at 19:27:54
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
900 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik